فروشگاه اینترنتی
اخبار کوتاه
لوگو ها
گفتگوی زنده
آمار
پیامک‌های وارده
تقویم
فروردين ۱۳۹۸
ش ی د س چ پ ج
۱
۲
۳
۴
۵
۶
۷
۸
۹
۱۰
۱۱
۱۲
۱۳
۱۴
۱۵
۱۶
۱۷
۱۸
۱۹
۲۰
۲۱
۲۲
۲۳
۲۴
۲۵
۲۶
۲۷
۲۸
۲۹
۳۰
۳۱
  • ۲ - آغازعملیات فتح المبین
  • ۶ - عملیات بیت المقدس 4درسلیمانیه عراق
  • ۲۱ - شهادت امیرسیهبدعلی صیادشیرازی
  • ۲۲ - آغازعملیات بیت المقدس 5
  • ۲۵ - آغازعملیات نامنظم فتح 5درشمال سلیمانیه عراق،عملیات نصر1درمنطقه عمومی سلیمانیه وغرب بانه درداخل خاک عراق
  • ۲۸ - شهادت حضرت زهرا"سلام الله علیها"به روایتی
  • ۳۰ - آغازعملیات کربلای 10در منطقه ماووت
اوقات شرعی
اوقات شرعی مشهد
۱۳۹۸
اذان صبح
طلوع
اذان ظهر
غروب
اذان مغرب
انتخاب ماه
انتخاب روز
مرکزاستان
«رعایت چند دقیقه جهت احتیاط الزامی می باشد.»
جزییات مصاحبه
مسئولین فقط دعا کنند!
رتبه کسب شده :

مرکز اسناد خیلی هنر نمی کند

حیطه کار من دفاع مقدس است یک سری کارها را همین طور اتفاقی دیده ام. کارهایی که فقط از سرشان باز کرده اند. میلیاردها تومان پول خرج شده ولی کاری که واقعاً کار باشد کم بوده است. الان خیلی جاها کتاب چاپ می کنند. مرکز اسناد انقلاب اسلامی یکی از آنهاست. به قول خودشان  تا نج روز یک کتاب منتشر می کنند. یعنی در یک سال 70 تا 75 کتاب. یا انتشارات «سوره مهر» رمان انقلاب چاپ می کند. سؤال من این است که این کتاب ها چقدر خوانده می شوند؟ چه تعداد خبر دارند که این رمان ها کار شده؟ تأثیر بر مخاطب و بازخورد آن چگونه سنجیده می شود؟ باید برای این مسئله ریشه ای تر کار کرد. مرکز اسناد انقلاب اسلامی همه چیز در اختیار دارد، خیلی هنر نمی کند که 4 تا کتاب درمی آورد.

امسال هم همچون سال های قبل کار خاصی در حوزه انقلاب و دفاع مقدس نداشتیم. در طول این سال ها شاید بیش از دو کار اساسی را نتوان بیشتر نام برد. مثلاً کتاب خاطرات عزت شاهی اولین گام از هزاران گامی است که باید برداشته شود. آن را هم وقتی نگاه می کنی، می بینی یک نفر مثل آقای کاظمی ماه ها وقتش را صرف کرده تا توانسته این را به سرانجام برساند.


اگر فرهنگ به اندازه تسلیحات نظامی جایگاه داشت

رهبری می­فرمایند فرهنگ در کشور ما مظلوم است. اگر فرهنگ نزد سیاستمداران به اندازه تسلیحات نظامی جایگاه داشت، مطمئن باشید غوغایی به پا می­شد. هر کار فرهنگی که موفق شده مدل همان کاری است که بچه­های زمان جنگ انجام دادند. هیچ نهاد دولتی نمی­تواند ادعا کند ما بسیجی­ها را در زمان جنگ سازماندهی کردیم. بسیجی با حرف حضرت امام رفت جنگ و با حرف ایشان هم برگشت. الان هم به خاطر حرف رهبری عده­ای در این عرصه وارد شده­اند. 

به دنبال کارهای اساسی در مجموعه خودمان هستیم. قرار است حیطه کاری­مان فقط شهرهای بزرگ نباشد. خیلی از موضوع­هایی که روی آنها تحقیق کرده­ایم از شهرهای دورافتاده و روستاهاست. شهید مرتضی جاویدی یکی از این نمونه­هاست.

در سال 90 هم سراغ عناصر درخشان در عالم دفاع مقدس اما گمنام در عالم مادی می­رویم. اگر به لحاظ مالی بتوانیم مشکلات­مان را حل کنیم، قدم­های بلندی برمی­داریم. از مسئولین هم می­خواهم که هرشب برای ما دعا کنند و کاری به کارمان نداشته باشند.

 

امتیاز بدهید:
نظر شما
نام*
وب سایت
ایمیل
نظرات*
 
کد امنیتی*